Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Fakültemizi ziyaret etti.

Yüz yüze eğitimin başlayacağı 2021-2022 Akademik Yılı öncesi, Fakültemizdeki hazırlıklar da tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Fakültemizi ziyaret eden Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, güz yarıyılına yönelik Fakültemizde devam eden hazırlıkları inceledi.

Rektörümüze ziyareti esnasında; Rektör Yardımcımız ve Dekanımız Sayın Prof. Dr. Hülya TURAN, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Cem Cüneyt ERSANLI ve Dekan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Ayşe GÜNDOĞDU eşlik etti.

İlk olarak Dekanımız Sayın Prof. Dr. Hülya TURAN’ı ziyaret eden Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, daha sonra Fakültemizin akvaryum ve balık ünitesini inceledi.

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, akvaryumun teknik özellikleri ve yetiştiricilik bölümündeki öğrencilerimize sağladığı imkânlar hakkında bilgi aldı.

Ardından Araştırma ve Uygulama Merkezini gezen Rektörümüz, burada Fakültemiz tarafından yetiştirilen Gökkuşağı alabalıklarını inceledi. Balıklara yem attı.

Rektörümüz, tanesi 250-300 gramı bulan ve her yıl personelimizin sofralarını süsleyen Gökkuşağı alabalıkları hakkında da bilgi aldı.